top of page

ATELIÉR

Náš ateliér lze využít na milion různých způsobů,. Natáčíme v něm, nahráváme i fotíme. Máme zde spoustu zabudovaných i přídavných světel, přesuvné paravany i koleje s úchyty ve stropě. Pokud si myslíte, že by se náš ateliér mohl hodit i pro váš projekt, jednoduše nám zavolejte.

Po otevření bookingu zvolte STUDIO DOLE a vyberte si zda chcete samotný ateliér nebo ateliér s kameramanem/fotografem a požadovanou délku vaší session.

VIDEO

CHTĚL BYCH OD VÁS VIDEO. KDE ZAČÍT?

Nejlépe uděláte, když nám zavoláte nebo napíšete, přiblíže nám vaši představu, pošlete nám skladbu a rovnou nám řekněte, kolik máte na video asi peněz.Nechat si natočit video je totiž jako jít si koupit auto. Za 10 i 500 tisíc pořídíte, ale výsledek stejný nebude. Méně peněz na klip neznamená automaticky ošklivější video, ale držíme se při vymýšlení nápadů víc při zemi, použije se levnější technika a naopak si vyhrajeme například se svícením a rekvizitami, pokud je na video víc peněz, můžeme se například poohlédnout po lepších lokacích, mít drahé rekvizity, celé natáčení může být delší s promyšleným storyboardem a s lidmi, co vám se vším pomůžou. Nejdůležitější je však příprava, proto doporučujeme ozvat se se svým projektem alespoň měsíc až dva dopředu.

KDYŽ SI U VÁS OBJEDNÁM VIDEO, JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Pokud si od nás objednáte kompletní balíček i s produkcí, nejprve s vámi probereme vaší základní představu, budget a domluvíme si schůzku u nás ve studiu i s celým teamem. Na schůzce už zpravidla máme nějaké první nástřely a náměty, které nás napadli při poslechu vašeho dema a pracujeme i s vaší představou, pokud jste nám nějakou dopředu sdělili. Na schůzce dáme dohromady většinou základní scénář, který si odsouhlasíme a my následně zpracujeme a pošleme storyboard, který slouží nám i vám (případně dalším účastníkům natáčení) pro lepší orientaci v tom, co se točí a proč. Za tuto první schůzku si účtujeme 1.500 Kč a pokud realizujeme i natáčení daného storyboardu, odečítáme částku z finální faktury. V rámci produkce vám také můžeme pomoct zprostředkovat lokace, herce a rekvizity a dodatečnou techniku, pokud je nějaká třeba. Na natáčení máme zpravidla 3-4 členný štáb, který dohlíží na režii, kameru, světla, chod natáčení a dodržení harmonogramu a storyboardu. Naše natáčení mívají skvělou a přátelskou atmosféru. Po natáčení ve střižně zazálohujeme data a po zhruba týdnu posíláme první střih, který dále ladíme podle vašich připomínek. Když máme hotový a schválený střih, pustíme se do barvení a různých dalších efektů, finální úpravy děláme spolu se závěrečnými titulky zpravidla u nás ve střižně společně s vámi a hotové video odevzdáváme přes úložiště online. Celý tento proces, od nápadu po hotové video zpravidla zabere tak měsíc. Můžeme vám také udělat videoklip v našem ateliéru, které jsme schopni vám natočit a sestříhat i během jednoho dne nebo vám natočit budget-friendly one take video na jedné lokaci.

bottom of page