RUCHOVÝ MIKROFON,PORTY

Pro náběr zvuku na place používáme ruchový mikrofon a porty Comica.

SONY ALPHA A6500 S OBJEKTIVY SIGMA A SONY

Malá a lehká kamera, která natáčí 4k 25fps a FHD až 100fps. Disponuje skvělým low-lightem, díky čemuž s ní, v kombinaci se světelnými skly od Sigmy a Sony,můžeme natáčet i ve stížených světelných podmínkách. Díky její váze a skvělému autofocusu můžeme točit nejen z ruky, ale i z gimbalu bez ostřiče. 

STABILIZÁTOR MOZA AIR

Díky tomuto stabilizátoru můžeme natáčet plynulé záběry při chůzi nebo jiné zajímavé pohybové  či VFX záběry.

SVĚTLA YONGNUO

Máme 4 světla s měnitelnou teplotou barev a intenzitou, z čehož dvě navíc mají RGB diody. Můžeme si tedy scénu nasvítit jak přirozeně, tak i barevně. Všechny světla fungují i bez napájení ze sítě, můžeme je s sebou tedy brát kamkoliv.

ZÁZNAM OBRAZU

ZÁZNAM ZVUKU

VOICEOVER, SOUNDDESIGN I PROFESIONÁLNÍ SOUNDMIX

V dnešní době se zvuk u videa hodně podceňuje, přitom tvoří více než 50% výsledného dojmu. Voiceover nahraný ve špatných akustických podmínkách, špatný výběr hudby, nevyvážený zvukový mix - to vše může úplně zkazit dojem z jinak skvělého videa. Profesionálním sounddesignem můžete naopak úplně obyčejnému videu dodat filmovou atmosféru a oživit ho. U nás každé video projde i profesionální zvukovou postprodukcí. Více se o naší zvukové produkci a post-produkci dozvíte zde.

POST-PRODUKCE

STEINBERG CUBASE PRO

V Cubase se u nás nahrávají voiceovery, provádí sounddesign a soundmix.

Více se o naší zvukové produkci a post-produkci dozvíte zde.

Session v Unbeatable Records
DSC09897_DxO.jpg

DAVINCI RESOLVE STUDIO

V Davinci Resolve u nás provádíme střih i coloring videí. 

REKORDÉR / NOTEBOOK S EXTERNÍ ZVUKOVOU KARTOU

Pokud by rozsah náběru zvuku převyšoval možnosti vstupů na kameře, můžeme zajistit náběr zvuku do rekordéru či notebooku, kde můžeme zároveň nahrávat 4 zdroje zvuku - například 2 porty a dva rucháče a pak s nimi pracovat ve zvukové postprodukci.

ZÁZEMÍ

Pokud si přejete být u střihu či coloringu, budete se u nás jistě cítit pohodlně. 

STŘIŽNA A STUDIO

Unbeatable Records kombinuje prvky nahrávacího studia a střižny. Z pohodlného sezení se zde můžete dívat na náhled ze střižny.

Unbeatable Records - posezení v režii

KUŘÁCKÝ BALKÓN

Ve studiu je kuřácký balkón s posezením. Od jara do podzimu je to i skvělé místo na odpočinek, pokud jste například přišli pouze jako doprovod. Balkón je zastřešen, je z něj výhled na celou Prahu, je zde k dispozici WIFI, osvětlení, zásuvky a poslech z režie.

Unbeatable Records - kuřácký balkón

MINI BAR

Vždy tu pro vás máme k dispozici vynikající kávu, nealkoholické chlazené nápoje k osvěžení i panáka něčeho ostřejšího.  

Unbeatable Records - mini bar