CENÍK

Aktuální ceník Unbeatable Records pro video platný od 1.1.2019

BALÍČKY

VIZUÁL

Tvorba video coverů například na YouTube, Facebook nebo instagram pomocí záběrů z video/foto banky popř. dodaných materiálů.

od 1.500 Kč

"ONE TAKE" VIDEO

Hodina natáčení na jedné lokaci, post-produkce

5.000 Kč

MUSIC VIDEO BASIC

Krátký natáčecí den (4 hodiny), post-produkce

10.000 Kč

MUSIC VIDEO CLASSIC

Natáčecí den (8 hodin), post-produkce

15.000 Kč

MUSIC VIDEO PREMIUM

Natáčecí den (8 hodin), produkce z naší strany, post-produkce

20.000 Kč

MATURITNÍ PLES

V ceně jsou dva kameramani, technika, střih, hudba z hudební banky, sounddesign, soundmix a color grading. Sestřih celých půlnočních vystoupení pro každou třídu je možný na vyžádání.

16.000 Kč

SVATBA

V ceně jsou dva kameramani, technika, střih, hudba z hudební banky, sounddesign, soundmix a color grading.

20.000 Kč

SLUŽBY

NATÁČECÍ DEN

8 hodin

6000 Kč

KRÁTKÝ NATÁČECÍ DEN

4 hodiny

3000 Kč

HODINA NATÁČENÍ

Hodina natáčení nad rámec natáčecího dne.

900 Kč

POST-PRODUKCE OBRAZU

Střih, color grading, základní grafika (úvodní a závěrečné titulky)

od 6000 Kč

Výběr hudby, čistění zvuku, sounddesign, soundmix

POST-PRODUKCE ZVUKU

od 2000 Kč

PRODUKCE

Zprostředkování lokací, rekvizit či herců

5000 Kč

POZNÁMKY

NATÁČECÍ DNY Vždy účtujeme celý den nebo půlden. Pokud například kameramana potřebujete na 2 nebo 3 hodiny, účtujeme půl dne práce, pokud ho potřebujete na 5 hodin, účtujeme celý den. Proč? Práce kameramana nezačíná zapnutím kamery na place a nekončí jejím vypnutím. Do jeho práce je potřeba započítat přípravu techniky před každým natáčením, čas potřebný k dopravení se na místo natáčení, seznámení se s lokací, přípravu setu, samotné natáčení, sklizení techniky, čas potřebný na dopravu zpět domů, péči o techniku po natáčení a zálohu dat z natáčení. Při naprosté  většině natáčení navíc není pro kameramana možné si na zbytek dne domluvit ještě jiný kšeft.

HODINA NATÁČENÍ se účtuje pouze při překročení stanoveného časového rozsahu natáčecího dne a přičítá se k celkové ceně.

 

POST-PRODUKCE OBRAZU je výběr, stříhání a barvení natočeného materiálu ve studiu. Barvením se rozumí sladění světelnosti/barevnosti z více kamer, více scén, různých světelných podmínek, stabilizace a případná retuš záběrů a přidání určitého looku, který podpoří atmosféru/styl videa. Je-li to klientovo přání a nebo vyžaduje-li to situace, je možné být u post-produkce přítomen. Post-produkce obrazu zpravidla zabere zhruba den až dva dny práce.

 

POST-PRODUKCE ZVUKU zahrnuje výběr hudby z hudební banky a její střih na míru vašemu videu, čištění náběru hlasu z natáčení (například u rozhovorů / dokumentů), sounddesign (ruchování), kdy do originálního zvuku videa přidáváme další zvuky a atmosféry pro podpoření dojmu z videa nebo originální zvuk kompletně nahrazujeme zvuky vytvořenými ve studiu a soundmix, kde se řeší poměry hlasitostí mezi dialogy, hudbou a ruchy a finální mastering pro daný účel videa (internet, kino, TV apod. )

 

PRODUKCE Nejedná se o cenu za lokace, rekvizity či herce. Produkce má na starosti tyto věci zprostředkovat, nabídnout možnosti a alternativy, pracovat s určeným budgetem, komunikovat s vámi a starat se o to, aby přípravy a natáčení probíhaly hladce.