UNB Loga - White_REC.png

UNBEATABLE VIDEO

Co umíme? Máme zkušenosti s točením hudebních videoklipů, produktových videí či eventů.

KOLIK TO STOJÍ?

Každé video je originál a proto je každé video naceňujeme extra. Napište nám vaši představu, pošlete referenci a společně vymyslíme cenu - kalkulace je nezávazná. Cena se dá také dopředu přibližně odhadnout pomocí našeho ceníku, pokud máte představu o délce natáčení a rozsahu produkce a post-produkce.

S JAKOU TECHNIKOU TOČÍME?

Každé video je jiné a na každé se tím pádem hodí i jiná technika. Někdy potřebujete statickou kameru, jindy s kamerou potřebujete běhat. Někdy chcete hlavně hezký obraz ve stížených světelných podmínkách, jindy je prioritou malá lehká kamera kvůli stísněným prostorům a časové efektivitě. Někdy se také neobejdete bez dvou nebo tří kamer. Svícení je pak kapitolou samo o sobě. Základní techniku, se kterou točíme 90% našich zakázek máme svou a zbytek si pronajímáme přímo za daným účelem. Záleží na budgetu, velikosti projektu a požadavcích zákazníka. Rádi s vámi dle vašeho rozpočtu projdeme, jakou techniku budeme na váš projekt potřebovat.

JAK PROBÍHAJÍ PŘÍPRAVY?

Vždy se snažíme do videí přinést vlastní nápady a invenci, aby byly co možná nejoriginálnější, proto s vámi před natáčením projdeme scénář a vypracujeme hrubý storyboard a time management (neplatí pro balíček Basic a krátké natáčecí dny - tam s vámi rádi projdeme možnosti lokace a hrubou dějovou linku, popřípadě možnosti, kterými lze video ozvláštnit). Pokud od nás chcete pomoct s výběrem či zařízením lokací, rekvizit nebo komparzu, rádi uděláme vašemu videu i produkci - cena je 5.000 Kč*

 

*Jedná se o cenu za produkci - nezahrnuje cenu za lokace, rekvizity ani komparz. Úkolem produkce je tyto věci zprostředkovat, popřípadě nalézt nejlevnější nebo alternativní řešení, či přijít s více variantami. Rozhodnutí je poté na klientovi.

Každý klip je dobré začít řešit alespoň měsíc předem, nejen kvůli naší velké časové vytíženosti, ale i proto, že hledání adekvátních lokací, shánění herců či komparzu a rekvizit a vypracování časového plánu pro natáčecí den je také časově náročné a to vše vyžadujeme mít připravené alespoň 3 pracovní dny před natáčením.

Více informací o tom, jaké služby vám poskytneme v rámci příprav a produkce naleznete v sekci ceník. 

JAK PROBÍHÁ A JAK DLOUHO TRVÁ POST-PRODUKCE?

Na post produkci většinou pracujeme sami a máme na ní pevný, předem dohodnutý budget. Podle náročnosti trvá několik dní až měsíc.

Pošleme vám ke schválení střih a poté se pouštíme do barvení. Vaše připomínky a úpravy řešíme přes aplikaci Frame.io, kde se na video můžete podívat, okomentovat nám záběry, navhnout změny a kam nahráváme další verze videa. Tato aplikace je velice jednoduchá na ovládání, není potřeba nic stahovat ani si zakládat žádný účet, na video se navíc můžete podívat klidně ze svého smartphonu, stejně tak my na vaše komentáře - šetří tedy nám i vám čas strávený nad vašimi připomínkami k videu.

 

Finální video vám pošleme opět přes tuto aplikaci nebo přes Dropbox. Na vyžádání a po poskytnutí přístupových údajů vám ho můžeme nahrát na váš kanál YouTube přímo ze střižny.

NAŠE PRÁCE

KONTAKT

Pokud máte zájem o video, zavolejte nám, nebo nás kontaktujte na facebooku či e-mailu.

messenger-code.jpg

Otevřete aplikaci Messenger, klikněte na svojí profilovou fotku, na svůj kód a zvolte "naskenovat kód"