SEVEN & STEWE

Seven & Stewe je rapová crew s převážně newschoolovou tvorbou. Jak už název napovídá, skupina má dva členy: Cody Seven (*1996) a Stewe (*1989), oba rappeři a beatmakeři, kteří spolupracují zhruba od roku 2011.
Kromě rapu oba poslouchají a mají rádi i jiné žánry a to se odráží i v jejich vlastní tvorbě - můžete tak v jejich repertoáru naleznézt třeba prvky swingu, dubstepu, popu, rocku nebo reagge. Vždycky si potrpěli na vtipné texty, striktní projev, našlapanou hudbu a kvalitu zvuku na úrovni. Hudbu ke svým skladbám si nejčastěji tvoří sami stejně jako si sami píší texty, nahrávají skladby a míchají zvuk v domácím studiu Unbeatable Records, přičemž Cody Seven se stará o hudební produkci a Stewe spíš o aranže, mix/master a sound/design.

VLASTNÍ TVORBA

Seven & Stewe mají za sebou desítky společných singlů, videoklipů a tři společná alba - Pohledy (2015), Firs+ Aid (2016) a UF! (2019). 

KONCERTY

Seven & Stewe koncertují poměrně často a rádi, info o nadcházejících koncertech najdeš na jejich fanpagi nebo na fanpagi labelu
Pokud byste chtěli, aby Seven & Stewe zahráli na vaší akci, pošlete nám email na sevenastewe@unblbl.cz

SOUBOYZ!

V roce 2018 rozjeli Cody a Stewe spolu s Nowproduction a Primou Cool projekt SOUBOYZ, který se rychle uchytil a začal být virální.

TVORBA NA ZAKÁZKU

Své služby nabízejí Cody se Stewem i veřejnosti - můžete si zabookovat nahrávací / míchací session se Stewem, beatmaking session s Codym nebo produkční a postprodukční session s oběma - například pro kompletní tvorbu vaší skladby na míru od ghostwritingu, hudební produkce až po mix a mastering. Hudbu a mix zvuku od nich můžete pravidelně slyšet v českých rádiích, televizích, populárních videích na YouTube a kromě velmi pozitivních reakcí se těší i například několika prestižním oceněním za zvuk a hudbu z mezinárodní soutěže 48HFP, kde vytvářeli soundtrack k několika krátkým filmům. Mají také zkušenost se zhudebněním a sounddesignem reklamních spotů, promovideí a audiojinglů. Pokud poptáváte některé z jejich služeb, napište prosím email na sevenandstewe@unblbl.cz

FOLLOW CODY SEVEN

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle

FOLLOW SEVEN & STEWE

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Spotify - Black Circle

FOLLOW STEWE

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle

© UNBLBL, 2016 - 2019