CENÍK

Aktuální ceník Unbeatable Records platný od 16. 5. 2019

BALÍČKY

BASIC

3 HOD STUDIA: 30 min chill, 1 hodina nahrávání + quick mix & master, 30 min poslech, export dat

3000 Kč

Zarezervovat

CLASSIC

5 HOD STUDIA: 30 min chill, 2 hodiny nahrávání + quick mix & master, 30 min poslech, export dat

4500 Kč

Zarezervovat

EXCLUSIVE

8 HOD STUDIA: 30 min chill, 7 hodin studiové práce, 30 min poslech, export dat

7000 Kč

Zarezervovat

UNBEATABLE

8 HOD STUDIA S OBĚMA PRODUCENTY:

30 min chill, 7 hodin studiové práce, 30 min poslech, export dat

8000 Kč

Zarezervovat

ALBUM

Cena dohodou dle projektu

až -10%

Domluvit

SLUŽBY

HODINA NAHRÁVÁNÍ

Po - So

600 Kč

Zarezervovat

HODINA NAHRÁVÁNÍ

1000 Kč

Mimo prac. dobu

Zarezervovat

Studiová hodina

HODINA MÍCHÁNÍ

1000 Kč

Zarezervovat

MIX & MASTER

Classic

2500 Kč

POZNÁMKY

HODINA NAHRÁVÁNÍ- Jako počáteční čas se počítá čas, na který je zabookovaná session, konečný čas je ukončení nahrávání a započetí rychlého mixu nebo (v případě, že se neprovádí post-produkce v Unbeatable Records) odevzdání nahraného materiálu. První hodina je vždy účtovaná celá, každá další po půlhodině. 

HODINA MÍCHÁNÍ je studiová hodina, při které se míchá nebo nahrává a míchá. Tuto sazbu používáme při projektech, kde se nedá odlišit čas strávený nahráváním a čas strávený mícháním. Například hudební projekty, kde se tyto úkony provádí napřeskáčku, sounddesign apod.

 

NAHRÁVÁNÍ O STÁTNÍCH SVÁTCÍCH A MIMO PRACOVNÍ DOBU je potřeba domluvit e-mailem nebo telefonicky přímo se zvukařem (nelze jej zabookovat na našich stránkách). Na tyto dny platí pro balíčky sazba zvýšená o 50%.

 

QUICK MIX/MASTER - Ideální, pokud si chcete hotovou skladbu rovnou odnést domů nebo pokud máte speciální požadavky na zpracování skladby a chcete být u míchání. Mix trvá zhruba 1-1,5hod. Cena je uvedena za jednu skladbu. U velmi náročných projektů, které se nedají rychle smíchat nebo by jejich mix zabral několikanásobné množství času si zvukař vyhrazuje právo navýšit cenu úměrně projektu a upozorní vás na to předem. Obdržíte výstup ve vámi zvoleném formátu (obvykle mp3 320 kbps + wav 48.000Hz 24bit), na žádost pak upravený instrumentál a akapelu. Quick mix/master je levnější varianta Classic mix/masteru, není však méně kvalitní ani ničím ošizená. Cena je nižší díky schválení a dokončení projektu přímo na místě a vyhnutí se tak náročnější a zdlouhavé komunikaci a úpravám na dálku. Pokud budete chtít pozdější úpravy mixu mimo návštěvu studia, bude se účtovat hodinová sazba, popř. poplatek za export mimo návštěvu studia, dle náročnosti. Jedna úprava je zahrnuta v ceně. Quick mix a master lze využít pouze u skladeb nahraných v Unbeatable Records a to pouze ihned po nahrávání.

 

CLASSIC MIX/MASTER - Ideální, pokud ještě nemáte veškeré podklady pro mix, chcete si ještě promyslet aranže nebo například zkusit více variant mixu, které si v klidu poslechnete na svých oblíbených bednách nebo sluchátkách doma. Cena je uvedena za jednu skladbu. U velmi náročných projektů si zvukař vyhrazuje právo navýšit cenu úměrně projektu a upozorní vás na to předem. Obdržíte výstup ve vámi zvoleném formátu (obvykle mp3 320 kbps + wav 48.000Hz 24bit), upravený instrumentál a akapelu. Projekt navíc zůstane zálohován pro pozdější úpravy a exporty a pozdější exporty jsou v ceně balíčku. Platí také pro mixy do zvláštních formátů, jako je např. televizní mix podle normy EBU R128 apod. Classic mix/master lze využít i pro finalizaci skladby nahrané v jiném studiu.

 

ZA BALÍČKY PLATÍ PEVNĚ UVEDENÁ CENA a to i pokud čas nevyčerpáte celý. Platí se totiž za booking studia. Při bookingu balíčku Exclusive se předem hradí záloha ve výši 50%. Balíček Exclusive umožňuje využít studio k nahrávání i míchání na 7 hodin, přičemž v ceně balíčku jsou všechny mixy / mastery, které se za daných 7 hodin stihnou dokončit, případně všechny stopy, které se stihly nahrát. Pokud se se svým projektem do 7mi hodin nevejdete a budete ho chtít dokončit, platí se navíc aktuální hodinová sazba dle ceníku, popř. aktuální sazba za mix a master. Pokud se do balíčku Basic, Classic nebo Premium nevejdete časově, budou vám naúčtovány hodiny navíc dle ceníku. Pokud se upravuje již hotová skladba zaplacená v balíčku a je k tomu zapotřebí vaše opětovná přítomnost ve studiu (přenahrávání / donahrávání), hradí se hodinová sazba dle ceníku.

 

NAHRÁVÁNÍ ALBA - Od 10ti skladeb dáváme slevu 10% ve formě desáté skladby zdarma. Pro tuto skutečnost platí pravidlo, že všech deset skladeb se musí nahrát během 6ti měsíců, aby byla zachována aktuální cena za skladbu. Pokud se album nahrává déle než 6 měsíců, cena za zbylé skladby se řídí aktuálním ceníkem. Cena alba se odvíjí podle skutečnosti, zda chce interpret být u míchání ve studiu, či nikoliv. Pokud ano, jednu skladbu na albu naceňujeme na 2.000 Kč a dáváme na ní časový budget 3 hodiny (nahrávání + míchání). Při nahrávání 10 skladeb tedy platíte 18.000 Kč a máte k dispozici 30 hodin ve studiu na nahrávání a míchání, které se dají rozdělit například na 6x session po 5 hodinách nebo 10x session po 3 hodinách dle domluvy. Čas a služby nad rámec tohoto budgetu se řídí aktuálním ceníkem. Pokud interpret nechce být u míchání skladeb a raději si chce mastery schvalovat z pohodlí domova či na své oblíbené audio sestavě (lze i ve studiu - více info zde), naceňujeme jednu skladbu na 3.000 Kč a dáváme na ní časový budget 2 hodiny ve studiu (pouze nahrávání). Při nahrávání 10 skladeb tedy platíte 27.000 a hotové mastery posíláme ke schválení a upravujeme dle poznámek interpreta. V obou případech, ve chvíli kdy bude celé album nahrané a zmasterované, vytvoříme obraz MASTER CD dle normy REDBOOK. Jsme vám schopni zajistit i obal CD včetně fotek a grafiky nebo samotná hotová fyzická CD. Více info o grafice zde.