FAQ

Často kladené otázky

CHTĚL BYCH NA SVÝCH MATERIÁLECH POUŽÍT LOGO UNBEATABLE. JAK MÁM POSTUPOVAT?


Pokud jste v Unbeatable Records nahráli písničku, nebo album a potřebujete logo studia na cover, nebo booklet, stáhněte si nejdříve grafický logomanuál značky UNBLBL. Každý grafik bude vědět jak s ním naložit a pokud grafik nejste a nebudete si vědět rady, radši požádejte někoho zkušenějšího o pomoc anebo napište přímo nám a my Vám rádi poradíme.

CO VŠECHNO JSTE SCHOPNI VYTVOŘIT V OBLASTI GRAFIKY?


Co se týče grafiky, jsme schopni vytvořit úplně cokoliv. Od plakátů, bannerů, obalů CD, designů oblečení, až po tapetu na mobil, vzhled YouTube, grafiku na zeď, nebo design polepů auta.

PROČ BYCH SI MĚL NECHAT UDĚLAT OBAL CD U VÁS, KDYŽ MI HO UDĚLÁ KAMARÁD VE PHOTOSHOPU?


U nás dostáváte grafiku, která je od začátku vypracovávána s profesionálním přístupem, s pečlivě dodržovanými postupy provedení a na výstupu tak dostáváte maximální kvalitu. Naše grafiky konzultujeme s dalšími dvěmi grafickými studii a tak máte jistotu, že grafika od nás bude mít hlavu a patu a že bude fungovat. Pouze s Photoshopem se této kvality nedá nikdy dosáhnout.

MŮŽU SE U VÁS NA SVOU GRAFIKU I VYFOTIT?


Je možné se s námi dohodnout i na focení ať už v ateliéru, nebo v terénu. Vše záleží na Vašich požadavcích.

MOHU DODAT NA ÚPRAVU VLASTNÍ FOTKY?


Ano, je to možné. Je ale nutné, aby měla fotka dostatečnou kvalitu a byla vhodná pro grafiku, na kterou jí chcete použít. Náš grafik zvládne upravit světlosti a barevnost fotek, kvalita ovšem nijak zlepšit nejde.

KAM MOHU SMĚŘOVAT SVÉ OSTATNÍ DOTAZY?


Neváhejte se na nás obrátit na emailové adrese design@unblbl.cz pro otázky týkající se grafiky, focení a videí, nebo na info@unblbl.cz s jakýmkoliv jiným dotazem.